Co robić, a czego nie – zasady Resetu!

Zasady Resetu obowiązujące w domku

Domek – Czas na Reset jest przygotowany dla 6 osób, zatem nie dokładaj kolejnych, bo zwyczajnie się nie da, a Ty zapłacisz ekstra karę w wysokości 1.000,00 zł.

Minimalna rezerwacja – 3 doby. A doba zaczyna się o 16.00, zaś kończymy reset o 12.00.

 

Najzwyklejsze posprzątanie po sobie możesz sam zorganizować – nikt nie każe Ci pucować wszystkiego, a jedynie ogarnąć, tak po ludzku po sobie. Jeśli jednak brakuje Ci czasu, daj znać, załatwię to, ale jest to dodatkowy koszt w wysokości 150,00 zł.

Potwierdzeniem rezerwacji jest 40% zadatek, wpłacony tytułem: imię i nazwisko pobyt – data od – data do, na konto wskazane w potwierdzeniu rezerwacji. Zadatek podlega zwrotowi najpóźniej 30 dni przed planowanym przyjazdem. Pozostała kwota podlega wpłacie przelewem do 7 dni przed Waszym Resetem.

Do domkowego Resetu zapraszam starsze pociechy (dzieciaki) – chociażby dlatego, że są schody, taras, otwarty ogród. Jeżeli jednak, przyjadą młodsze dzieciaki, musicie o tym pamiętać, że ja nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne problemy.

Jeśli macie ze sobą pupila w postaci jakiegokolwiek zwierza, posprzątajcie po nim (weźcie ze sobą torebki na odchody) i błagam – miejcie dla niego ulubione legowisko. Alergicy nie tolerują zwierzaków w łóżku!

Przed pobytem, pobieram kaucję w kwocie tysiaka (1.000,00 zł), która podlega zwrotowi, jeśli wszystko jest GIT. Wpłacasz ja razem z pozostałą częścią kwoty za rezerwację, czyli najpóźniej 7 dni przed pobytem.

Nie palimy ogniska, bo jest blisko las! Grillujemy – grill dostępny na miejscu.

Domek jest trochę dalej od skupisk ludzkich – czyli na małym odludziu. Odpoczywa się tam przednio – wiem, co mówię, bo sama tam się resetuję. Niemnie jednak, dbaj o ciszę i spokój, aby nie zabierać ich innym. Dlatego mówię NIE wieczorom kawalerskim i imprezkom panieńskim!

Domek nie lubi papierosów, więc NIE pal w domu. Temu paskudztwu mówię – WON. Możesz palić w ogrodzie, ale posprzątaj po sobie!

Segregujesz śmieci, zgodnie z obowiązującymi standardami.

Dokonując rezerwacji, akceptujesz wszystkie powyższe zasady. 

Ufam, iż dasz sobie radę ze wszystkim. Gdyby jednak nie, kontaktuj się na podany numer telefonu w rezerwacji.

Aha! Pamiętaj, za wszelkie szkody odpowiedzialność ponoszą goście, czyli Ty!